REFERENCE

Hanka je velice citliva a empatická koucka, která mne dokázala v krátkém case primet k sebereflexi nad tématy, které byly pro mne do te doby neproniknutelné. Díky Hančiným otázkám jsem se uviděla z jiných perspektiv a uvědomila si jak z toho ven. Následoval ulevny proces sebepoznání, ktery mne pomohl se dostat o několik velkých kroku dal. Mam rada Hancin smysl pro humor a její profesionální přístup k tématům jakéhokoliv druhu.
Romana Fuhrer
Už je to 14 dní, co jsem s Tebou měla koučink. Mým cílem bylo ujasnit si, jak dál v podnikání, jak uchopit můj nový projekt. To se také stalo, ale kromě toho jsi mě zavedla mnohem hlouběji, k některým mým omezujícícím programům z dětství. Nevím, co jsi ve mně spustila, ale je to neuvěřitelné.. Stále ještě se mi odkrývají nová nebo spíše stará omezení/situace, ale v dobrém a já jsem se díky nim posunula o míle dopředu. Cítím lehkost a radost a napadají mě nové a nové kroky a celý můj projekt dostává podobu, kterou jsem si předtím vůbec neuměla představit. Díky, jsi úžasná.
Jolana Bieliková
Hanka mě koučovala několikrát a vždy jsem se na naše setkání moc těšila. Proč? Protože Hanka umí dodat atmosféru bezpečí, klidu a důvěry, což je pro mě moc důležité. Velmi rychle se uvolním a nechávám se vést jejími otázkami. Cítím, že jsem přijatá, ať má odpověď je jakákoliv. Díky laskavému vedení jsem nacházela odpovědi, nové uhly pohledu a řešení, která mě předtím nenapadla. Což znamená, že jsem si odnášela jasné kroky, které mám v praxi udělat, abych se posunula. Za to jsem moc vděčná. Hani vřele doporučuji.
Eliška Mabel Morkes
Chtěla bych poděkovat Haničce, díky jejím sezením se mi podařilo najít řešení a cestu k vnitřní pohodě, kdy už jsem po létech problémů měla pocit, že žádné řešení neexistuje. Rozhovory byly plné emocí, ale přesto příjemné, ale hlavně velmi přínosné. Cítím se bezpečně v situacích, které pro mě byly velmi obtížné. Jsem ráda, že jsem se rozhodla sezení absolvovat a že se mi Hanička věnovala a pomohla mi dojít i k jinému náhledu na mé problémy.
Zuzana Jandová2021
Haničce, pozdrav z dovolené a poděkování, že dokázala nemožné. Ještě před pár roky pro mne byl obrovský problém dojít si nakoupit do blízké prodejny. Díky absolvování koučinku u Hanky, jsem si splnila sen. Sama jsem odjela vlakem na třítýdenní dovolenou do milovaných Nízkých Tatier, kde jsem trávila jako dítě téměř každé prázdniny a kde jsem desítky let nebyla. Už jsem nedoufala, že se na ta nádherná místa ještě někdy podívám. Letošní rok pro mě byl zázrakem. Nádherná dovolená v jedné 😊. Hani, ze srdce děkuji.
Zuzana Jandová2023
Po čase musím ocenit další přínos „sezení s Haničkou“, otevřelo mi totiž cestu zpět k sobě. Léta se potýkám s agorafobii, která se zhoršila po smrti manžela. K tomu ještě přišel lockdown! Dny, kdy jsem nezvládla vyjít z bytu, jediný společník byla TV. Následek tloustnutí, zhoršení zdraví, smutná nálada, čekání na zázrak… Díky koučování jsem se postupně začala pouštět na krátké procházky a zvládla jsem i drobné nákupy v blízkém supermarketu. Pozvolnými krůčky s koučkou návrat do života, které spustily velkou lavinu změn, hlavně v přístupu k sobě samé. První změnou bylo rozhodnutí zhubnout, hlavně kvůli zdraví. A také protože jsem se chtěla podívat na místa, kam jsem dříve jezdila a trávila hezké dovolené, a to by bez energie nešlo. Požádala jsem ještě Haničku o vykreslení a vyčištění automatickou kresbou. Začala jsem se zajímat o zdravé stravování, vyhledávat jídelníčky, cvičím. Daří se. Pomalu ale jistě jdou kila dolů a nálada nahoru. A co je nejdůležitější, cítím se moc dobře a mám spoustu energie, která mi dříve tolik chyběla. S tím přichází i velká radost, optimismus a další plány. Dnes už si pomalu sama zvládám zařídit hodně věcí, které jsem dříve odkládala, postupně se nebojím jezdit i na neznámá místa, setkávat se s přáteli. To spouští další lavinu optimismu a vše zvládám mnohem radostněji, klidněji, a hlavně další a další změny se postupně nabalují. Takže plánování dovolené, další nápady na aktivity, pokračuji v hubnutí, kadeřník, manikúra…, pro někoho maličkosti, pro mě ještě před půl rokem nepředstavitelné změny. Zase se začínám radovat ze života a těším se na další zážitky a nebojím se už ani výzev osudu, kterým budu muset sama čelit. A kdyby bylo nejhůře, je tu přeci má koučka, vždy ochotná pomoci. Sezení s ní jsou příjemná, povzbuzující a dnes už vím a mohu říci, že i úspěšná.
Zuzana Jandová2022
reference

Setkání s bylinkou